Choď na obsah Choď na menu
 


Keď som sem šupol jeho knihu ( najlepšia kniha akú som kedy čítal) , tak ma napadlo , že sem hodím aj toto krátke video na zahájenie jeho vysielania po internete.

Nejak sa mi nechce dať pustiť vám toto video , tak sem šupnem odkaz.

 

 

http://www.overstream.net/view.php?oid=anrgr7m4izir

 

 

Komentár autora titulkov :

Na youtube je všechno, a taky samozřejmě Eckhart Tolle. Tak abyste si ho trošku užili, přidávám malé video s českými titulky (9 min.). 

Jde o úvodní slovo k jeho nové televizi, kde Eckhart vysvětluje, jak nutná je pro přežití lidstva transformace vědomí

 

 

 

 

Prebrané zo stránky  www.orgo-net.blogspot.com

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Seminár

(Tachyon Technology Pharm, 2. 11. 2017 20:31)

Seminár : Prechod na pránickú výživu pri aktívnom pestovaní ideálu ženskej alebo mužskej krásy, zdravia a mladnutia Jedinečná možnosť stretnúť sa s autorom “motýlieho domu” alebo s iným špecialistom, oboznámiť sa s informáciami s využitím umenia a najnovších vedeckých poznatkov z oblasti kvantového vedomia ako nadstavby mysle, transformácia rozšírenia vedomia pre získanie osobných skúseností. Kedy: 04.11.2017 o 17:00 hod v Hoteli Galéria, Bratislava. Spoznajte prechod na pránickú výživu pri aktívnom pestovaní ideálu ženskej alebo mužskej krásy, zdravia a mladnutia. ,,Sedieť vo vláčiku, nechať sa unášať čítaným románom a vystúpiť priamo na mieste.´´ Využite pozvánku a na základe telefonickej rezervácie sa prihláste na úvodný seminár pre prácu s kvantovím vedomím jednotným s celkom. Dobrovoľné vstupné. Viac info na tel čísle +421/254777817, 917 632 452 alebo spirit.hotel1@gmail.com.

Škola magie realnej!

(Škola magie, 28. 3. 2013 17:25)

Mágia, kúzla, Láska, Šťastie, Peniaze, Čarovanie, Biela Mágia, Čierna ,Energie ...Ukážeme vám reálnu magiu naučíme vás liečiť brániť sa a niekoho zakliať ,kuzla lásky,peňazí,ochrany,šťastia,sviečok môžete u nás sa zaregistrovať a pridávať vlastné skúsenosti. www.magiaenergie.tk

Re: Eckhardt Tolle

(Admin, 16. 8. 2011 18:17)

Bohužiaľ momentálne to video nie je prístupné,pravdepodobne bude vymazané. Ale chystám sa pridať nejaké ďalšie videá s Eckhardtom Tollem

Eckhart tolle

(Marián Kavulič, 16. 8. 2011 11:10)

Chcem vidieť vídeo