Choď na obsah Choď na menu
 


 

Obrázok

 

 

 

 

 

 

 

 

15.November 2009

Spytujúci sa: Mám nejaké otázky ohľadom Mesiaca...je umelý?

Slovo „umelý“ existuje len v tretej hustote. Vo Vesmíre nie je nič „umelé“...

Váš Mesiac je starší ako vaša slnečná sústava; bol vybudovaný vysoko inteligentnou rasou a bol prinesený na obežnú dráhu Zeme s hlavným účelom spomalenia rýchlosti otáčania vašej planéty.

Spytujúci sa: Kedy bol Mesiac prinesený na obežnú dráhu Zeme?

Váš Mesiac bol prinesený do vašej slnečnej sústavy pred 1.7 miliardami vašich rokov. V tom čase bol Mesiac umiestnený oveľa bližšie ku Zemi ako je teraz a bol „naprogramovaný“, aby sa do konca súčasného Galaktického cyklu umiestnil na presnú vzdialenosť 30 pozemských priemerov.

Spytujúci sa: Je Mesiac dutý?

Váš Mesiac je čiastočne dutý,

Spytujúci sa: Je Mesiac osídlený?

Váš Mesiac obývajú mimozemské bytosti a ľudia zo Zeme.

Spytujúci sa: Kde žijú?

V 2 hlavných podzemných mestách a 17 ďalších zariadeniach.

Spytujúci sa: Je na Mesiaci voda?

Na rozdiel od toho čo vám bolo povedané, na vašom Mesiaci je voda a nejaká atmosféra.

Spytujúci sa: Ako je možné, že Mesiac vždy ukazuje jednu stranu a temná strana je pred nami vždy skrytá?

Váš Mesiac sa otáča okolo planéty za 655,719 hodín a tiež sa otáča okolo svojej osi jednu celú otáčku každých 655,719 hodín; preto môžete vidieť len jednu stranu. Ale nebolo to tak vždy; asi pred jedným miliónom rokov boli na Mesiac umiestnené štyri vyvažovače aby synchronizovali jeho pohyby s rýchlosťou otáčania planéty.

Spytujúci sa: Žijú na Marse ľudia?

Áno.

Spytujúci sa: Prečo je zabraňované tomu, aby sa táto informácia dostala do verejného povedomia?

Pretože na vašej planéte sú žiadostivé skupiny, ktoré chcú ovládať váš osud tým, že vás držia v nevedomosti.

Tie skupiny veria, že sú genericky nadradené nad zvyškom ľudstva a požiadali o pomoc negatívne/temné entity (bytosti) aby zavŕšili svoje plány nadvlády nad vašou realitou.

Spytujúci sa: Ako im tí temní pomáhajú?

Negatívne/temné entity pomáhajú ovládať vašu realitu z tvaro-tvornej roviny (angl. formative plane, pozn. prekl.) Tvaro-tvorná rovina je tá kde sú pred-prejavené myšlienkové vzorce do hmotnej existencie. Je to rovina vibračných snáh a zodpovedá určitej časti vašej astrálnej roviny.

Spytujúci sa: Keď Boh vytvoril náš Vesmír, prečo vytvoril negatívne entity?

Boh nevytvoril váš vesmír, vy ste to urobili.

Spytujúci sa: Prečo tí negatívni súhlasili že pomôžu skupinám pri moci?

Negatívne/temné entity pracujú v sprisahaní s týmito skupinami pretože ich cieľ je rovnaký: vládnuť nad planétou. Tí pri moci chcú vládnuť vášmu fyzickému ja, zatiaľ čo tí temní chcú vládnuť vašej duši. A metóda používaná oboma skupinami je rovnaká: zničiť Lásku vytvorením tisícov druhov strachov.

Jednotlivec plný strachu nemôže cítiť Lásku, a Láska je jediná energia, ktoré premieňa dušu, umožňujúca vzostup do vyšších rovín bytia.

Tým že zbavili vašu dušu vibrácií Lásky vytvárajú trieštenie v toku vášho energetického poľa a udržiavajú vás v neustálom vnútornom rozpore. A kým ste v rozpore so sebou je vaše vnímanie reality obmedzené, takže nemôžete vidieť ich stratégiu odhaľujúcu sa pred vašim zrakom.

Spytujúci sa: Používajú temnú energiu?

Používajú vašu vlastnú energiu aby vás udržali na minime vašich možností.

To je dôvod prečo nie je dostatok ľudí, ktorí by vážne uvažovali o možnosti vytvorenia novej reality, jednoducho cez premietanie nových myšlienkových vzorcov do Tvaro-tvornej Roviny. Nová realita lásky, mieru, radosti a harmónie môže byť prejavená okamžite vo vašom bytí. Ale väčšina ľudí si nie je vedomá, že oni sú tí, ktorí vlastnia moc zmeniť život, a predpokladajú, že veci sa nikdy nezmenia. To je dôvod prečo po tisíce rokov milióny ľudí na Zemi žili v mukách.

Spytujúci sa: Prečo nás chcú ovládať?

Na vibračnej úrovni je ovládanie úbohá náhrada uvedomenia.

To je dôvod prečo nevedomí ľudia vytvorili na Zemi za posledných 2500 rokov vyše 4000 vojen. Vojny sú vedené s účelom vytvorenia ilúzie ega, spôsobom rozdelenia vášho kolektívu na víťazov a porazených. My z Vyšších Ríš vám môžeme povedať že v žiadnej z vašich vojen nikdy nebol víťaz.

Spytujúci sa: Znamená to že vojnu nie je možné vyhrať?

Vyhráte v okamihu keď opustíte svoju túžbu vyhrávať.

Spytujúci sa: Spomínaš, že Federácia Svetla je tu, aby pozorovala odvíjajúce sa udalosti, ktoré nastávajú na planéte, pomôžu nám zastaviť tých negatívnych/temných?

Pokročilá technológia Federácie Svetla je v službe Božstvu, ale nemôže nič robiť, kým nepožiadate, pretože toto je vesmír slobodnej vôle.

Spytujúci sa: Musíme zvýšiť svoje frekvencie ak ich chceme kontaktovať?

Jednoduchým činom žiadania zo srdca zvýšite svoje frekvencie.

Žiadajte v mysli a budete počutí. Žiadajte zo srdca a bude vám odpovedané.

Spytujúci sa: Spomínaš, že na konci tohto Galaktického cyklu sa všetko čo nie je v súlade s Božským Plánom zrúti, čo sa stane s temnými?

Na konci súčasného cyklu bude temný kolektív čeliť horkosti úplnej porážky.

Milovaní Bratia s Sestry Zeme, ste svedkami jedného z najvýnimočnejších okamihov v Galaktických dejinách. Galaktický cyklus, v ktorom žijete dosahuje svoje naplnenie. Ľudstvo je teraz na poslednej križovatke súčasného úseku svojej evolučnej cesty.

Vaša kozmická DNA je aktivovaná prostredníctvom vysoko vibračných lúčov energie vylievajúcich sa na Zem z Galaktického Zjednoteného Poľa samotného Božského vedomia. Tieto energie otvorili vír vysokých vibrácií, ktorý čistí cestu vzostupu Gaie a vytvára skutočné zmeny v bunkovej štruktúre vášho tela.

Kolektívne vedomie Ľudstva sa výrazne rozširuje, ale počet prebudených jednotlivcov je stále príliš nízky. Je to vaša zodpovednosť -ako je uvedené vo vašej životnej zmluve- pomôcť pri aktivácii kolektívneho hromadného vedomia, dovŕšením rozšírenia svojho individuálneho vedomia.

Pamätajte, moc rozhodnúť o vašej budúcnosti je vo vás. Naladenie na vyššiu frekvenciu Lásky otvorí kanály pre vašu vnútornú moc, aby mohla prúdiť na povrch vášho vedomia, čím preberiete kontrolu nad svojim osudom.

Teraz je čas, nezaváhajte, nemiňte ten okamih. Nebudete mať ďalšiu príležitosť. Nečakajte ďalší deň, pretože vo vzostupnom procese má správne načasovanie veľký význam...

JA SOM Emmanuel

© 2009 Langa
Preklad: SiR

zdroj : www.ee.dunres.sk

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

viera

(ladislav, 12. 2. 2012 11:03)

To znamená, že nakoniec kresťanské učenie má pravdu?!