Choď na obsah Choď na menu
 


Ako to je s prasačou chrípkou

14. 9. 2009

 

 Obrázok

 

Prasačia chrípka ( píšu Prasacia, ale mne sa ten názov nepáči), slovo , ktoré  je posledné mesiace obmielané neustále zo všadiaľ, z milovanej TV, z rádiá , z tlače a aj zo štátnych inštitúcií. Slovenská Republika ide na boj proti tejto vražednej chorobe nakúpiť 1 milón vakcín. WHO( Svetová zdravotnícka organizácia) vyhlásila už ani neviem koľký pandemický stupeň ( asi 5.stupeň). Celý svet  sa obáva tohto zákerného  vírusu. Sú všetky tieto obavy a strach šíriaci sa medzi ľuďmi opodstatnené??

So stopercentnou istou vám poviem NIE

Prečo som si tak istý? Netreba k tomu nič len otvorenú hlavu a vlastný rozum a logika.

Nejde náhodou len o obrovské peniaze a zníženie svetovej populácie ako sa "naši vládci" už pred niekoľkými rokmi rozhodli?

Ako to celé začalo a podivné zhody náhod

Tento "nebezpečný" vírus vznikol skrížením vírusov chrípky človeka, vtáka a prasaťa( Kedy sa títo traja stretli spolu :) ). Objavil sa prvý krát verejne v Mexiku, kde sa  ním nakazilo v 20 milónovom Mexiku City pár ľudí, ktorí mali ľahký priebeh choroby a vyzdraveli.V médiách sa ihneď začalo hovoriť o nebezpečnom zmutovanom víruse chrípky,  ihneď ako sa nakazili ďalší ľudia vyhlásili v Mexiku výnimočný stav, pozatvárali verejné inštitúcie i keď osoby nakazené mali v drvivej vätšine priebeh choroby ľahký, prišli síce nejaké úmrtia, čo sa aj potvrdilo, že to nebolo chrípkou, ale iným ochorením človeka a chrípka to len zrýchlila. Bežná chrípka cez rok neustále mutuje, mení sa a napríklad v USA zabije denne 100 ľudí. V znečistenom Mexiku a so slabou hygienou je preto logicky nebezpečnejšia a najlepšie sa môže " chytiť". Hneď na to v USA sa ňou nakazí pár ľudí , všetci sa v pohode vyliečia, ale WHO bezdôvodne vyhlasuje pandemický stupeň. Začína sa hovoriť o Španielskej chrípke , ktorá tu bola v prvej polovicu 20 storočia a umrelo na ňu dosť veľa ľudí. Úmrtnosť bola vtedy cca 4% nakazených, pričom sa potvrdilo, že drvivá vätšina ľudí zomrela vďaka zlej hygiene a nie priamo na vírus,ale až po vyliečení.

Divné okolnosti

Tento vírus prasačej chrípky sa nazýva smrtelný , čo je obyčajné klamstvo a zavádzanie, keďže má úmrtnosť v rádovo v desatinách percenta a aj to vätšinou v znečistenom Mexiku, kde je odolnosť ľudí nižšia, alebo u ľudí s už podlomeným zdravím. Smrtelný vírus sa môže akurát tak nazývať vírus Eboly, Týfus pri ktorých  je úmrtnosť cca 90% a umiera na ne denne tisíce ľudí. O nich ani muk, zvláštne.

Dosť zvlášne je aj to , že v roku 2008( bez akejkoľvek  informácie o existencii prasačej chrípky) vedenie jednej z firiem, ktorá vyrába liek Tamiflu, ktoré "náhodou" je účinné voči tejto chrípke sľúbilo akcionárom navýšenie divident o 360 % . V čase globálnej krízy taká predpoveď. No neviem ako vy , ale ja už som sa presvedčil, že náhody neexistujú.Ešte k tomu je liek Tamiflu zakázaný v niekoľkých krajinách pre podozrenia, že spôsobuje zdravotné a aj psychické poruchy a dokonca aj smrť.

Ďalšia "zvlášnosť" je aj počínanie WHO, kde mimochodom niektorí ľudia na vedúcich postoch sú akcionármi vo farmaceutických firmách.Bez akéhokoľvek dôvodu, táto podľa mňa zločinecká organizácia vyhlasuje rôzne pandemické stupne.

Tento "vražedný"  vírus oficiálne postupne udáva niekoľko desiatok rozporuplných úmrtí  na svete za určité obdobie niekoľkých týždňov.  Je toto vražedný vírus, keď denne umrie na chrípku podľa štatistík v USA cca 100 ľudí??

Ďalšia "náhoda" je to, že je už viacmenej pripravená vakcína proti tejto chrípke, i keď bežne sa vakcína vyvíja niekoľko rokov a potom nasleduje aj niekoľkoročné testovanie.

Aký dôvod je stále sa domnievať, že je to nebezpečný smrtiaci vírus, keď je to len jeden z mnoha vírusov chrípky, ktorá zabíja ročne v USA  cca 40 000 ľudí? Prečo sa o tom neustále mesiace hovorí v médiách o každom nakazenom človeku chrípkou? Táto chrípka sa dá zistiť iba špeciálnymi prístrojmi vyrábanými WHO a Americkým zdravotníctvom.Netreba náhodou len minúť lieky Tamiflu nakúpené v miliónoch kusoch vládami za čias vtáčej chrípky, ktorým končí dátum použiteľnosti? Nechce niekto zarobiť na očkovaní miliardy ? Alebo to nie je účinný spôsob na zníženie populácie prostredníctvom očkovania?

Podľa môjho názoru  ( a vedú k tomu všetky cestičky aj odborníkov) je tento vírus ako aj mnoho ďalšich v minulost ( HIV, kiahne..) vyrobený v laboratóriach s nejakým účelom.

Účel je takýto:

Vyvolať v ľuďoch strach a veľkú bublinu prostredníctvom médií, aby sa dali dobrovoľne zaočkovať a to je dôvod vzniku vírusu.Aby sa ľudia dali proti nemu zaočkovať. Očkovanie sa spustí do konca tohot roku aj u nás a jeho účelom je dopraviť do organizmu ľudí látky , ktoré im môžu napáchať škody rôzneho druhu, ako napríklad rôzne choroby, smrť, alebo dokonca dostať do tela RFID čip alebo môže fungovať ako tzv. binárna zbraň. To znamená , že potom sa do tela človeka dostane niečo ako spúšťač( napríklad prostredníctvom vody  z vodovodu alebo coca-coly atď), ktorý spustí  želané procesy v tele.

Ak by som mal napísať všetky podivné okolnosti ohľadom prasačej chrípky potreboval by som na to veľa času a niečo viac ako písmená. Tento článok som napísal, i keď viem že   všetko čo si človek  myslí a spomína si  privoláva a zhmotňuje, preto aby som ľudí upozornil a varoval.

Nedajte sa za nič na svete očkovať !!!!

 Ja sám som bol nedávno po dlhej dobe chorý, určite by ma ani nenapadlo ísť vôbec k lekárovi, ktorý by mi dal len kopu liekov a  antibiotík a potom by šiel na zájazd  na Kanárske ostrovy financovaný farmaceutickou firmou. Možno sa niekto divý, ale ja mám zistenené, že to takto funguje aj na Slovensku. Stačil mi k  vyliečeniu iba kľud, správna kombinácia byliniek na čaj, naparenie sa nad medovkou a  správne myslenie. I keď som mal teplotu 38.8 ráno, večer bola 37,5 a na druhý deň už nebola. Za 3 dni som bol zdravý  a keby idem lekárovi, možno by mi z toho spravil prasačiu chrípku :).

 

A ešte ak budete mať čas si môžte prezrieť zaujímavú prednášku o prasačej chrípke chlapíka, ktorý sa venuje vírusom  roky, kde rozpisuje aj presne ako táto chrípka prišla a ako postupovala priamo z oficiálnych zdrojov WHO a Americkej zdravotníckej organizácie.          

Tu je tá prednáška s názvom Vymyslená epidémia :    

  http://tvina.sk/index.php?program=22&video=964

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

TOTO SI POZRITE

(Robo, 5. 3. 2011 16:13)

Tu je video z roku 2009 .. budete tam počuť ako Američania prikázuju ľudom cez vyhrážky aby sa dali "zaočkovať" vraj zavedením špeciálnym čipom, ktorý každy čo sa trocha vyzná v tych veciach vie načo ten čip má slúžiť teraz pred rokom 2012 s názvom šelma, podľa Biblie šelma Apokalypsy zo znakom 666

http://www.youtube.com/watch?v=dyfRQg9rn_Y

re: Darina

(Admin , 11. 12. 2010 15:53)

Ahoj Darinka,
v prvom rade neviem prečo si presvedčená , že sa všetci snažia vymyslieť alebo že nemajú vymyslenú vakcínu. Z čoho vychádzaš ? Z médií ? Tak rozhodne by som to nebral ako nezvratný fakt a samozrejmosť ako to berieš ty . Neviem či som hovoril o chorbách , ktoré sú tu s nami už dlhé roky , skôr bol tento článok o tých ktoré vznikli za minimálne podivných okolností v poslednej dobe. Zvláštne , že sa s távajú prípady ako , že zaočkovali proti už neviem akej chríbke pár tisíc vojakov a všetci dostali žltačku alebo že posledné roky je prudký nárasť chorôb ako cukrovka či alzheimer alebo že stretnúť človeka čo nemá alergiu je pomaly niečo ako stretnúť morskú pannu v Dunaji. Myslím si , že WHO zločinecká organizácia , ktorej mnohí členovia sú zaangažovaní vo farmaceutickom priemysle a keby si trošku pozrieš priebeh a nástup prasačej chrípky s ich vyhláseniami , tak by si ich neobhajovala. Takto je len očividné , že jedine z kade si čerpala informácie bola čítačka Mariany Ďurianovej a podobných. Vedela by si , že prasačia chrípka bola vyhlásená za pandémiu , pričom celý čas nespĺňala ani jedno kritérium na jej vyhlásenie a tak isto aj tých 5 a pol úmrtí z čoho hlavná príčina u troch nebola tá chrípka . V USA ročne umrie na obyčajnú chrípku cca 30 000 ľudí a po žiadnej pandémii ani stopy :). Mohol by som si vypísať ruky ,a by som popísal čo sa v tomto prípade a iných "dnešných" chorôb dialo a deje, tak len takto na okraj. Ale tak svoj cieľ možno nie úplne dosiahli, keďže aj SR má nakúpených vakcín za pár miliónov eur, ktorých expirácia už končí a "vyhodia sa do koša". zvláštne ako sa nájdu peniaze keď sa chce, koľko deťom po celom svete by sa za tie peniaze dal zachrániť život.

Egyptské laboratóriá

(Darina, 30. 11. 2010 20:09)

"Podľa môjho názoru ( a vedú k tomu všetky cestičky aj odborníkov) je tento vírus ako aj mnoho ďalšich v minulost ( HIV, kiahne..) vyrobený v laboratóriach s nejakým účelom."
:DDD
človeče, ďakujem! dávno som sa tak nepobavila :D
takže po prvé, kiahne poznali už v starom Egypte a nemám infomácie o tom, že by v tých dobách oplývali biologickými labákmi :D
po druhé, píšeš že vírusy sa vyrábajú na to aby sa ľudia dali začipovať očkovaním (vesmírní lidé sú asi tvoji verní spolupracovníci, čo?), a ako príklad dávaš HIV?! pokiaľ viem, celý svet sa snaží vymyslieť proti nemu vakcínu, zatiaľ bohužiaľ neúspešne, čiže sa zrejme s týmto svojim zámerom zlí vedci z WHO prerátali ;-) na preriedenie populácie ho asi tiež nevynašli, to by vymysleli niečo s rýchlejším priebehom, nemyslíš?
a ešte si neodpustím k tomu pekelnému diagnostickému stroju čo vyrába len WHO, asi si myslel PCR. skús si niečo o tomto zázraku vedy (ale ty určite prídeš na to že je to v skutočnosti ďalší nástroj manipulácie ľudstvom) prečítať, aj keď pochybujem že pochopíš o čom sa tam točí. inak PCR majú u nás v každom slušnejšie vybavenom labáku.