Choď na obsah Choď na menu
 


Propaganda proti Iránu

Na čo nás to zase už nejakú dobu tie naše médiá pripravujú. No predsa na útok na Irán nad ktorým svetové elity už pár rokov váhajú. Pravdepodobne hlavne preto, že Irán , nie je Irak. Je v úplne inej situácií. Ale poslednú dobu sa útoky proti nemu stupňujú, teda presnejšie v médiách. Tie naše médiá čo preberajú tie isté správy z troch svetových agentúr vlastne hovoria iba o jednom. A to o tom, že Irán údajne chce vyrobiť alebo už pravdepodobne vyrobil jadrovú zbraň podľa názoru USA a Izraelu. Samozrejme to je všetko pravdepodobné a samozrejme, že jednu z posledných slobodných zemí sveta, neovládaných iluminátmi, neonacistami a inými skupinami, ktoré môžme nepresnejšie pomenovať ako americké impérium, by chceli dostať pod svoju kontrolu a vyciciavať ich prírodné bohatsvá a obyvateľov. Nepáči sa im iránsky prezident Mahmúd Ahmadinedžád, ktorý hovorí neprijateľné veci. Ako napríklad v roku 2010 pri prejave pred OSN kedy okrem iného hovoril o tom, že za útokom 11.09.2001 je americká vláda.

Neviem pochopiť tento dvojaký meter, taký Izrael má "nelegálne" jadrové zbrane, všetci to vedia, ale nikto proti nemu nekoná, USA , ktoré ako jediná krajina sveta použila jadrové zbrane čím zabila nespočetné množstvo ľudí a nikto proti tomu nekecá a všetci to ticho tolerujú. Toto sú prvé krajiny, ktoré by mali byť jadrových zbraní zbavené, pretože je odôvodnené podozrenie, že ich môžu použiť a spôsobiť neskutočné škody. Nie Irán je hrozba, ale oni sú hrozba. Sú hrozba aj preto, že posledné roky ich politka je taká, že buď sa nám ostatné krajiny prispôsobia dobrovoľne alebo násilím. Ich drzosť je neuveriteľná.

Momentálne už dlhšiu dobu chcú vyprovokovať Irán k tomu, aby im dal dôvod na neho zaútočiť.

Najnovšie uvalili na Irán obchodné embargo, poskok Európska únia spravila presne čo jej bolo povedané a teda má tiež embargo na Iránsku ropu. Irán, ale nie je odkázaný na týchto odberateľov a už smeruje svoje dodávky inde. Bude len zaujímavé dokedy ho budú provokovať a zavrie ( úplne legitímne, keďže je to jeho územie ako suverénneho štátu) Hozmuzský prieliv medzi Perzským a Adenským zálivom, kade prechádza zhruba 40% svetovej ropy. Nechcem predbiehať, ale to budú považovať vyššie spomenuté krajiny za dôvod zaútočiť na Irán , samozrejme podporované masívnou mediálnou kampaňou a nakoniec aj ľuďmi, ktorí budú nasratí, že cena pohonných hmôt bude neuveriteľne vysoka, v prípade uzavretia tohto prielivu. Pričom tu ide iba o jedno ,  zosadiť terajšiu vládu , dosadiť si tam svoje pohodlné bábky a drancovať Iránske životné prostredie a obyvateľov.
Niečo podobné ako v sa pravdepodobne teraz deje aj v Lýbii.

Musíme iba verit, že zlo túto planétu načisto neovládne a tento rok dostane tvrdý úder , z ktorého sa nespamätá a na túto planétu príde toľko ľuďmi očakávané svetlo a zmena.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.