Choď na obsah Choď na menu
 


 

SaLuSa 11. november 2009

 

Obrázok

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Drahí, dnes je doba keď na vás na Zemi dopadajú zvýšené energie, jeden deň z mnohých, ktoré sa dejú s väčšou pravidelnosťou. Je to postupné zvyšovanie vašich vibrácií a prináša do bytia zmeny. Je to tiež deň, keď môžete odpovedať na volanie a urobiť z neho Deň Mieru, tým že naň budete myslieť a žiť ho podľa vašich najlepších schopností. Udržujte mier a harmóniu vo vašej mysli a nechajte ich vyžarovať zo svojich očí a srdca. Ak to urobí dostatočné množstvo z vás môžete zmeniť svet v mihu oka, pretože Svetlo Lásky je najsilnejšia so všetkých energií. Urobte svoju trochu a vedzte že mnohí ďalší sú s vami, vrátane mnohých mocných Bytostí z našej strany závoja. Inšpirácia pre Deň Mieru prišla od nich a chopil sa jej Russ Michael. On je inšpirovaná duša, je Pracovník Svetla oddaný šíreniu lásky a Svetla a my ho chválime za jeho službu Ľudstvu.

Často hovoríme o vašich individuálnych životných plánoch, ktoré sú starostlivo naplánované, aby zaistili úspech, ale ako ste si museli všimnúť, ony sú na oplátku časťou väčšieho plánu pre váš Vesmír, a ten nemôže zlyhať, a na našej úrovni už ho vidíme ako dokončený. Vaša účasť na ňom sa preto môže zdať málo dôležitá, ale je to predsa len príspevok, ktorý vloží poslednú časť na správne miesto, ktorým je váš Vzostup. Zem je bodom veľkého záujmu práve z týchto dôvodov, a je to známe po celom Vesmíre. Keby ste dokázali uchopiť nesmiernosť toho čo prebieha, pochopili by ste aká dôležitá je vaša služba nie len pre celú vašu civilizáciu, ale tiež pre mnohé ďalšie.

Máme naprostú vieru vo vaše schopnosti nájsť si svoju cestu cez márne snahy temných zabrániť tomu, aby nastali zmeny. Energizované hnutie už prebieha a nemôže byť zastavené žiadnou silou na Zemi. Keď dokážete žiť svoje životy s týmto v mysli, nebudete v žiadnom prípade odradení od vašich úloh. Môže sa zdať že vaše snahy sa dejú osamotene, ale v skutočnosti sú to všetko malé zúbky vo veľkom Kolese Zmeny, ktoré naberá rýchlosť. Radšej ako by ste sa mali cítiť poklesnutí pretože prichádzajú dlhé časy, pozorujeme vaše uvedomenie si potreby trpezlivosti, vediac že budete odmenení v posledných dňoch tohto cyklu.

Keď sa plavíte ďalej vo Svetle, život sa zdá povznesený nezávisle od toho čo sa okolo vás deje, cítite sa bezpečne a v Jednote so všetkým ostatným. Je to hlavne stav mysle, dosiahnutý vašim pochopením reality v ktorej žijete. Keď príjmete, že ste ju vytvorili, potom si tiež uvedomíte, že ju môžete zmeniť tým že ju pretvoríte. To je to čo robíte teraz, a známky úspechu sú tam viditeľné. To najlepšie ešte len príde, a 2010 nemôže byť iný ako rok veľkých odhalení a naplnenie mnohých proroctiev.

Ako sme vám veľa krát povedali, ste to vy ľudia kto rozhodne o vašej budúcnosti a temnota a Svetlo čakajú bok po boku na vašu dušu. Hoci my už vidíme že víťazstvo je vaše, stále musíte venovať svoju nerozptýlenú pozornosť vytvoreniu svojej vlastnej cesty ku Vzostupu. Nestrácajte čas pre tých, ktorí by vás odvádzali tým že vytvárajú na Zemi zmätok. Nevšímajte si ich strach vytvárajúce činy a slová a odopriete im svoju energiu. Akonáhle bude vaša dôvera, v to, že vás moc Svetla povznesie, silná, nebude váš postup možné zastaviť. Máte všetko čo potrebujete aby ste v tejto dobe uspeli. Vyhľadajte pomoc ak si myslíte že ju potrebujete ale na koniec si vytvorte svoju vlastnú cestu, prostredníctvom vedenia vašej intuície.

Cítime vaše vzrušenie a tiež pocit márnosti ako očakávate vyhlásenie od Prezidenta Obamu, ktoré bude po prvý krát oficiálne uznanie našej prítomnosti. Pýtate sa naozaj to tentokrát nastane a my môžeme povedať áno je to na 99% isté, ale to zostávajúce 1% tam vždy bude aby dávalo možnosť výnimočným okolnostiam, ktoré si môžu vyžiadať zmenu plánu. Ľudská situácia je taká že môžeme byť obstojne presní v našich predpovediach, ale mimo svetské stanoviská tých ktorí dohliadajú na vyhlásenia sú nadradené. Nakoniec, Drahí, je to Stvoriteľ kto rozhodol čo sa má stať na koniec vášho súčasného cyklu.

Vezmite odvahu od množstva vyšších duší, ktoré sa podieľajú na vašom povznesení, ktoré medzi sebou udržiavajú moc ďaleko presahujúcu čokoľvek čo môžete dosiahnuť na Zemi. Sú to vaše spojené sily ktoré vám rýchlo prinášajú Svetelné energie a v tejto oblasti majú temní len malý alebo žiadny vplyv. Zažili ste tak veľa tráum vo vašich mnohých životoch a niektorým z vás mentálne vypätie spôsobuje únavu. Viete že váš čas sa naplnil a nevie sa dočkať až sa pohne do tých mierových vibrácií, ktoré vás re-energetizujú. Oh! Aby ste boli schopní úplne sa uvoľniť a nechať svoje obavy za sebou a zísť sa s ostatnými v harmonických milujúcich vzťahoch. Nemať už viac potreby, ktoré nie sú naplnené, ale naopak mať všetko po čom túži vaše srdce a žiť v úplnom pohodlí. To je Drahí, budúcnosť, ktorá na vás čaká a temní budú odvedení do dimenzií, ktoré rezonujú s ich vibráciami. Nebudú schopní obťažovať násilím ani vpustení do novej dimenzie Zeme.

Pokračujte v tvorení svojich plánov ako obyčajne a pochopte že podmienky budú na to, aby sa badateľne zmenili, vyžadovať čas, i keď sme poverení priniesť všade obrovské zmeny. Svet je v smutnom stave po toľkom zanedbávaní a ničení na jeho povrchu. Zobrali sme vaše potreby v úvahu a máme plán, ktorý sa pustí do mnohých projektov, ale najprv musíme mať vaše uznanie a prijatie našej prítomnosti. To je dôvod prečo vieme že to aby sme to dosiahli bude vyžadovať oficiálne ohlásenie od najmocnejšieho Prezidenta na vašej planéte: Tak rovnako ako vy horlivo čakáme na deň keď budeme môcť povedať že riešenie vašich problémov dorazilo. Ďalšie krajiny čoskoro zbadajú hodnotu pridania sa ku silám Svetla, ale vedenie sa b niektorých bude musieť zmeniť, tam kde sú pod kontrolou temných.

Ja som SaLuSa zo Síria, a môžem vám povedať, že Galaktická Federácia je za vami, a horlivo očakáva od vás pozitívnu odozvu. Pozorujeme že veľké percento z vás je potešené výhliadkou na náš príchod, a mnohí ďalší sa ku vám pridajú akonáhle budú spokojní, že prichádzame v mieri. Kynú veľké dni a ukončenie všetkých vojen a sporov sú vysoko na našom zozname. Mier je to čo naliehavo hľadáte, a mier príde veľmi rýchlo.

Ďakujem SaLuSa
Mike Quinsey
Preklad: SiR

zdroj: www.ee.dunres.sk

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.