Choď na obsah Choď na menu
 


                                                SaLuSa 14- október 2009

Obrázok

 

Možno trochu skôr ako by ste mohli očakávať, bude ohlásený prvý významný kontakt. Správa sa už šíri ako požiar, a bude to okamih keď sa budú tvoriť dejiny. Dosiahli ste v tomto cykle novú fázu, ktorá dovolí aby ste sa pohli ešte ďalej vpred, a všetky prísľuby nového veku sa začnú rozvíjať pred vašimi očami. Nezdá sa vám to primerané, že v čase keď sa chystáte oslavovať Vianoce a Nový Rok, budete mať ďalší dôvod, ktorý prinesie radosť tak mnohým z vás. V období odteraz do konca roka prebehne prvé oficiálne vyhlásenie o našej existencii a nevydá ho nikto iný ako Prezident Obama. Počas istého obdobia sme očakávali viac otvorený kontakt, ale pre uchovanie vašej vhodnej reakcie bolo rozhodnuté prijať formálny prístup.

Správa ktorú prijmete, či už priamo alebo prostredníctvom Prezidenta Obamu pripraví pôdu pre sériu vyhlásení. Tieto odhalia fakty o nás a našom dlhom vzťahu s vami, a odstavia bokom nepravdivé a skreslené príbehy. Mohli ste dosiahnuť tento bod už pred mnohými rokmi, ale zámerný plán pre utajenie pravdy spôsobil mnoho zmätku. V poslednom cykle počas Atlantských a Lemurských dôb sme pravidelne navštevovali ich civilizácie. Je to celkom bežné keď civilizácia dosiahne určitú úroveň pochopenia, a je pripravená nás prijať. Vo vašom prípade je naliehavé aby sme začali spolu pracovať tak skoro ako to bude možné, keďže je treba veľa vykonať, aby sme sa zabezpečili že plán pre Vzostup bude úspešne pokračovať. Teraz už musíte poznať povahu príprav na Vzostup a my budeme schopní vám pomôcť urýchliť tento proces. Rok 2012 zostane rozhodujúcim bodom vo vašej evolúcii, a od neho bude pokračovať vo vyšších dimenziách.

Účelom vypustenia tejto informácie tak skoro je dať tým ktorí budú počuť o tejto správe dostatok času na zváženie toho čo to pre nich znamená. Prirodzene to zmení postoje ku mnohým záležitostiam, v neposlednom rade pre nastolenie svetového mieru, ktorý ste neprestajne hľadali vo vašich modlitbách a myšlienkach. Je to znamenie otočiť sa v inom smere, ktorý vás vedie vždy smerom ku Svetlu Bude musieť nastať veľká zmena v postoji vašich vodcov, pretože náš podiel vo vašej budúcnosti sa stane Ľudstvu známym. Neprichádzame ako nejakí lúpežní mimozemšťania ktorí upreli svoje zraky na získanie kontroly nad vašou Zemou, ale skôr ako vaši služobníci podľa príkazu Stvoriteľa. Všetko ide podľa plánu a ukončí tento cyklus Vzostupom. Je to vaša veľká príležitosť vzostúpiť a opustiť dualitu vďaka vášej oddanosti, pozdvihnúť sa do vyšších dimenzií Svetla.

Po trpezlivom čakaní na znamenia zmeny sú teraz pripravené poskytnúť plody, a nebude vôbec žiadna možnosť vrátiť sa späť ku starým cestám. Prirodzene temné sily budú robiť tým, ktorí sa vám snažia priniesť odhalenia, život tak ťažkým ako to bude možné. Avšak vec ktorú nedopustíme je narušovať ich do takej miery ktorá by zastavila odkrytie odhalení. Teraz nastal čas pre vás aby ste ukázali čo dokážete urobiť pre podporu Svetla a tých Pracovníkov Svetla, ktorí sú pri kormidle toho čo bude vysielané. Vysielajte svoju Lásku aby ste ich ochraňovali a predstavujte si ich obalených v Zlato Bielom Svetle.

Môžete očakávať niektoré negatívne ohlasy na to čo prichádza, ale znova je dosť času na vysporiadanie sa s nimi skôr ako vrhnú tieň na túto udalosť. Konečný dôkaz našej existencie bude nepopierateľný, šíritelia strachu a nepravdivých príbehov o nás za to zaplatia. Čoskoro budeme schopní vás všetkých ubezpečiť o tom, že prichádzame ako láskaví priatelia, a že sme spolu s vami jedna galaktická rodina. Načo by sme inak trávili tak veľa času s postupovaním vášho vývoja, a udržiavali si svoj odstup aby sme nestrašili ľudí. Bolo by pre nás celkom jednoduché vykonať mierovú kolonizáciu vašej planéty, keďže by ste tomu nemohli zabrániť, keby sme si to priali urobiť. Naše poslanie je ako bolo vždy stanovené, priviesť vás ku Prvému Kontaktu a pripraviť vás a Zem na Vzostup. S tým prichádza naplnenie všetkých sľubov obnovenia vašej slobody a práv, ktoré sú vám v súčasnosti upierané. A tiež vás priviesť do nového technologického veku, v ktorom budú všetky vaše potreby naplnené. A nakoniec a snáď čo je najdôležitejšie, sprevádzať vás cez vyššie dimenzie až kým dosiahnete plné vedomie.

Vlny vzrušenia už sa šíria medzi vami, a všetky obavy budú čoskoro prekonané. Napriek tomu, prosím poskytnite čas pre udalosti pretože kým sa budeme môcť pohnúť smerom ku otvoreným pristátiam, je toho veľa čo treba urobiť aby sme vytvorili podmienky ktoré sú nutné pre ďalší postup. Všetko musí niekde začať, a oznámenia o nás otvoria cestu pre väčšiu spoluprácu medzi nami, keďže my máme pre vás zostavený celý rad výhod. Hoci sme v minulosti kontaktovali vašich bývalých Prezidentov, toto bude po prvý krát, že naše ponuky pomôcť vám budú prijaté. Majte na mysli, že my máme politiku nezasahovania, a neželáme si ovplyvňovať vašu slobodnú vôľu okrem vykonávania Vôle Stvoriteľa.

Budeme môct postupne vstupovať viac do vašich životov ako budú mesiace plynúť, a vidíme ako spolupráca medzi krajinami dosiahne neslýchanú úroveň. Avšak najprv musia nastať zmeny, ktorých výsledkom bude, že sa viac duchovne inšpirované duše dostanú do vlády. Nemôžeme zveriť naše projekty pochybným osobám, alebo tým, ktorí sa ukázali ako skazení. Takže vidíte, drahí, musíte brať ohľad na uskutočnenie pozemnej práce, skôr ako by ste od nás príliš veľa očakávali. Všetko je to pod našou ochranou a žiadna osoba ani skupina nebude schopná zabrániť splneniu našich úloh. Naša bezpečnosť ďaleko presahuje vaše chápanie, ale predsa musíme pripraviť pôdu aby všetko postupovalo podľa plánu.

Ja som SaLuSa zo Síria, len jedna z miliónov jednotlivcov, ktorí sú členmi Galaktickej Federácie. Spolu s našou technológiou, ktorá presahuje všetko čo v súčasnosti máte, môžeme uháňať úžasným tempom. Sú dostupné veľké množstvá pracovníkov a plavidiel, ktoré budú vykonávať zdanlivé zázraky. Posielame vám nekonečné Svetlo a Lásku aby sme vás pozdvihli.

Ďakujem SaLuSa
Mike Quinsey
Preklad: SiR

 zdroj: www.ee.dunres.sk

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Kedy to bude ?

(Adminos, 25. 2. 2010 21:02)

Zdravím vás Štefan,
myslím že to bude čoskoro. Fakt to bolonaplánované na ten čas, lenže budúcnosť je budúcnosť a teraz je teraz, určité udalosti sa zmenili , preto to nenastalo , ale stále sa na tom by ste bol prekvapený ale veľmi intenzívne pracuje. Odhalenie a teda prvý kontakt nastanú si myslím v najbližšej dobe, neviem a nebudem už dávam presné termíny , lebo sa toho momentálne deje toľko veľa že sa to nedá odhadnúť, ja tomu dávam mesiace, tak vám poviem môže to byť zajtra a tak isto aj o rok . Teraz sa hlavne pracuje na odstraňovaní temnej vlády sveta, z ktorej už je mnoho temných ľudí pochytaných , robí sa pre prvý kontakt veľa,je to nevyhnutné, lenže temný sa snažia držať zubami nechtami nevedia stále pochopiť, že to nemá zmysel robia posledné zúfalé kroky a snažia sa silou mocou zbrzdiť prvý kontakt....Ďalšia vecohľadom prvého kontaktu sú ľudia, ľudia ešte neboli a myslím že úplne nie sú pripravený, oni vedia prídu v tej najvhodnejšie chvíľi , viete mnoho ľudí by to nezvládlo, ľudské vedomie je v obrovskom prechode a mení sa doslova každú minútu , preto sa nedá povedať kedy, to čo ale viem naisto je , že to bude onedlho...Ľudia čakalo v temnote 13 tisíc rokov a práve z nech vychádzajú a to či sa kontakt oddiali o nejaké mesiace či rok dva je nepodstatné .

a kedy to bude?

(stefan, 25. 2. 2010 10:39)

a čo sa stalo? nič... tak kedy?