Choď na obsah Choď na menu
 


      CHEMTRAILS

 

 

 

Dlhší čas som rozmýšľal či spravím článok na túto tému. Rozhodol som  sa , že áno. Pre tých čo vôbec nevedia o čo ide, chemtrails sa nazývajú čiary za lietadlami, ale nie tie klasické tzv . contrails, ktoré sú krátke, tesne za lietadlom a tak ako sa lietadlo hýbe viacmenej tak isto rýchlo mizne tá čiara za ním. Chemtrails sa nazývajú čiary, ktoré za lietadlom  zostávajú, sú niekoľko kilometrov dlhé a po vzniknutí sa nejaký čas väčšinou rozpínajú a vydržia na oblohe niekoľko hodín a kľudne vytvárajú aj umelé oblaky a umelú oblačnosť. Tieto čiary rozhodne nevytvárajú žiadne poveternostné ani iné fyzikálne vplyvy v atmosfére. Tiež som nad tým dlhší čas uvažoval, boli tu nejaké náznaky , ale po  skúmaní si ja osobne myslím, že to nemá čo dočinenia s javmi v atmosfére.  Chemtrails  je jednoducho práškovanie ľudí. Sú to látky , ktoré sa pridávajú do leteckého paliva, alebo sa vypúšťajú so zásobníkov umiestnených len v čisto chemtrailsových lietadlách. O tých zásobníkoch som ja osobne neni až tak presvedčený a myslím si , že sa to skôr pridáva do leteckého paliva. 

 

Aký účel má chemtrails?  Oficiálny dôvod, teda dôvod , ktorý sa predkladá ľuďom, čo sa toho zúčastňujú, je boj proti globálnemu otepľovaniu. Existuje dokonca aj patent, ktorý opisuje vypúšťanie určitých látok do ovzdušia zeme, ktoré odrážajú ultrafialové svetlo späť do vesmíru a zabraňujú otepľovaniu. Neoficiálne zdroje hovoria o tom, že sme  očkovaní a práškovaní. Teda vlastne robia si s nami čo sa im zachce. Preto trpí aj toľko ľudí zdravotnými problémami, lebo čo sa im hodí to pustia. Ľudia dostávajú rôzne choroby, sú unavení, podráždení, depresívny a podobne a tieto príčiny sa tiež pripisujú  chemtrails. Jednoducho spôsobujú zdravotné problémy, alergie a pod. celému obyvateľstvu tejto planéty. Viem si celkom aj predstaviť aké by to bolo , keby bolo celé ľudstvo zdravé a aké to je teraz, keď je z toho biliónový biznis. Dovolím si povedať, že by niečo takéto ako práškovanie ľudí bolo pre farmaceutické firmy skoro zadarmo v porovnaní s tým ziskom čo z toho majú. Tiež sa chemtrails  môže použiť ako tzv. binárna zbraň. Poviem príklad: Do vodovodu pustím látku , ktorú vypijete, nič sa vám zatiaľ nestane , ale tú látku máte v tele. Skrze lietadlá vás popráškujem látkou, ktorá bude pre tú prvotnú látku niečo ako spúšťať a povedzme dostanete prasačiu chrípku.

 

Určitú dobu som aj ja pochyboval a rozmýšľal nad rôznymi vysvetleniami , ešte k tomu sa ma moja myseľ pokúšaľa presvedčiť, že by to bolo pre nich zbytočne komplikované, nákladné atď. Ale prišiel som na to , že to tak nie je a hlavne je to veľmi dobre maskované, keďže ako to môžete dokázať? Vyletíte do 10km výšky ?? Ešte k tomu väčšina ľudí si nevšimne ani gorilu , ktorá by stála 10 m od nich a nieto ešte pozerať na oblohu. Pritom o manipulácií počasia  sú už rôzne náznaky a hlavne netreba zabúdať na  fakt , že o skutočných technológiach , ktoré už existujú nemáme ani tušenia. Skúste si to občas všimnúť, chemtrails sa vyskytujú pravidelne aj na Slovensku či v Čechách. Časkokrát to spôsobí zamračenú alebo ju to naopak vyčistí. Proste to čo  je práve teraz potrebné.

 

Prikladám fotografie , ktoré som spravil ja 4.10.2009. Nádherné práškovanie, nedalo mi to nepofotiť. Ak mi niekto tieto veci vysvetlí alebo objasní nejako inak budem len rád.

Fotky tu

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Chemtrails 4.10.2009. Slovensko

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Re: Re: chem

(dan, 8. 2. 2014 15:30)

pokracovanie.....tym viac sa strati mrakov,ale len chemtrailovych,5 l odpareneho octu okruh 50 km je cisty!!!

Re: Re: chem

(dan, 8. 2. 2014 15:35)

pokracovanie.....tym viac sa strati mrakov,ale len chemtrailovych,5 l odpareneho octu okruh 50 km je cisty!!!

Sme tu na niečo iné....

(Alien, 7. 2. 2014 23:08)

...ľudia budú musieť pochopiť prečo prebrali ľudské telá len dočasne a ako sa v telách majú správať,komu a čomu majú slúžiť a ako ukladať do vesmírnej databanky vlastné prežívanie na Planéte Zem"
Všetko je tak jednoduché,ale komplikuje to ľudské telo a matéria"
Prišli sme sem za iným účelom,ako "team" aby na tejto planéte bol aj pozitívny výsledok...Musím povedať,ľudstvo sklamalo a o ostatné sa už postarajú vo Vesmíre...." Nebojte sa ničoho a nikoho,všetky skutky stvorení na Planéte Zem sú zapísané v Akaši"
Každá bytosť na Zemi ma svoj vlastný záznam a nezostane bez povšimnutia!
Dávajte lásku,doma ju budete potrebovať!!!

pilot

(Obama, 30. 10. 2013 14:16)

Ja ked citam tieto komentare tak je mi uprimne luto vasich biednych zivotov. Tvrdit niekde s obyvacky ze "ano je to skutocne" je uplny absurdistan. To ze to nejaky skrachovany slovak co zaraba 500 euro tvrdi tak teraz to znamena ze to je pravda? Keby uz nas chceli praskovat tak silno potajme tak by snad vynasli sposob aby to nebolo vidno vy debilkovia :D

Nic nevieme

(Gitka, 24. 10. 2013 9:33)

Sme len take male mravceky aby sme mohli pracovat sem tam sa rozmnozit a moc nerozmyslat .tých skutocnych pánov nad našimi zivotmi nikdy neuvidime .najlepšie by bolo keby sme nevedeli citat ani pisat a nekladli zbytocne otazky.nasa historia ale aj sucasnost je nam vždy dobre utajena .teraz by ich mohol nastvat snowden

komentár pod týmto ...

(Miko, 22. 10. 2013 19:59)

... myslel som tým týpka, čo písal komentár (Sorry ale..., 30. 6. 2012 9:56 )

Ale fest

(Miko, 22. 10. 2013 19:55)

Ty musíš byť nejaký pripečený šašek.

Ciary

(Gitka, 22. 10. 2013 18:42)

21.10 bola na oblohe normálna sachovnica

chemtrails

(sergo, 14. 6. 2013 18:19)

Dnes 14.6.2013 bolo toho nad Košicami strašne veľa.Musíme s tým niečo robiť,
veď to pozabíja nás a naše deti toto svinstvo

Re: chemtrails

(TB, 25. 8. 2013 13:25)

Ale čo stým urobiť?
Písal som o tom na facebooku zablokovali mi účet.

http://www.youtube.com/watch?v=QShIIh4rBEo

Re: chemtrails

(M.K., 30. 9. 2013 23:22)

Dnes 30.10.2013 som to spozoroval ties jasom mislel ze jeto normalka ze tosu stihacki alebo takedaco ze maju cvicene alebo skusebne leti nieco hrozne pre luctvo.

SU vsade... :o)

(Ivo Lisy, 10. 3. 2013 20:50)

Sakra...uz sa zacinam tych chemtrails bat... a vidim ich doslova vsade...moj otec je jednym z nich...cely zivot zamoruje okolie svojim prdenim... :o) ....
Aj vsetci fajciari to rozsiruju...rtajne sa to pridava do tabaku...a vsetky zeny to tiez roznasaju po uliciych...vo vonavkach... a dezodorantoch... a vkazdom dome, kde kuria, a ide z komina dym...urcite byvaju ich privrzenci..a vypustaju to do ovzdusia... hroza...su vsade,...zachrante nas...znicte civilizaciu...a horsa na stromy...bez dymu...bez ohna... :o)

Pre skeptikov

(chemtrails, 28. 9. 2012 21:19)

Tu je zopár fotiek: http://www.chemtrails.sk

Každý deň pribúdajú nové zo všetkých kútov Slovenska a Čiech.

Prepáč LUCIA DAL SOM TAM TVOJ LINK

(DiegoDi, 1. 10. 2011 16:51)

http://www.youtube.com/watch?v=Hh5z4a_eGs0&feature=related

moj nazor

(Dorella, 21. 5. 2012 23:28)

Viete čo si myslím ja, že všetko čo tu píšete je pravda, aj to ze Adam a Eva žili kedysi až 500 rokou,(mýt báj, niečo neuveriteľne a neprestaviteľný, no podľa mňa niečo na tom pravdy bude) myslím si, že tí čo sa rozhodli ovplyvnite naše zmýšľanie vedeli čo robia, a robia to okato naschvál. ... Z jedného jediného a primitívneho dôvodu a to je strach, lebo je to najvčaššie vládca, potrebujú propagandu, niekoho kto bude za a niekto proti. a tak vznikajú informácie, pri ktorých málo kto vie čo je pravda a čo je klam

LUCIA ZOBUD SA

(DiegoDi, 1. 10. 2011 16:50)

http://www.kpufo.cz/portal/view.php?cisloclanku=2011012203

Výklady vedcou a fyzykou platených vládou a nadnarodnými korporaciami ta len zbytočne zaslepia, mysli vlastnou hlavou, robil som 4 roky na letisku a viem kolko lietadiel cca preleti od nas alebo cez nás za den podotýkam za den ! Ale ked na vlastne oči rano pozoruješ chemtrailsi medzi ktorími sa občas zamota bežny contrails kde možeš odpozorovat rozdiel a narátaš 37 lietadiel behom pol hodiny tak len hlupák bude sám seba klamat že sú to konšpirácie ,

je to skôr o fyzike ako o chémii

(Lucia, 11. 2. 2011 20:41)

http://www.kpufo.cz/portal/view.php?cisloclanku=2011012203

Re: Metapotkan

(Admin, 7. 2. 2011 0:36)

Ahoj,
máš pravdu ,ale je vraj jeden druh rias (to som počul od vedcov) , ktorý produkuje viac Co2 ako všetci ľudia dokopy. Samozrejme, že my tej našej planéte vôbec neuľahčujeme prebiehajúce zmeny a to ani nie až tak našim počtom ako našich správaním a činmi. Viem, že existuje aj možnosť, že sa dosť naruší prúdenie , hlavne Golfského prúdu v spojitosti s topením ľadovcov. Chcel som skôr povedať toľko , že sa hovorí o tom ako ľudia spôsobujú otepľovanie planéty čo si myslím je holý nezmysel, samozrejme našu planétu poriadne ničíme a ak neprestaneme tak veľmi nedobre dopadneme , ale na otepľovanie nemáme až taký veľký vplyv ako sa prezentuje, už len z toho dôvodu, že je jasné , že tak isto ako naša planéta sa otepľujú aj okolité planéty a myslím, že tam sa našťastie ľudia so svojim ničivým správaním nedostali.
Myslím, že by dosť pomohlo už len uvoľnenie technológii na to , aby sme nemuseli používať fosílne palivá a troška návrat k prírode, nehltať do seba tú chemickú stravu a toľko farmaceutických výrobkov a mohli by sme začať vytvárať lepší a krajší svet...

Oteplovanie

(Metapotkan, 5. 2. 2011 19:18)

Mozno to az tak nesuvisi s tymto clankom o chemtrails, ale musim reagovat na tento prispevok - (admin, 01. 12. 2010 10:43)
No mna si veruze neohuril... aj keby si chcel, maximalne tak rozosmial. Teoria ze riasy produkuju väčšie množstvo CO2 ako ludia, tak taku som veruze este nepocul. Primarne producenty, resp. nizsie rastliny medzi ktore zaradujeme aj riasy, premienaju CO2 v priebehu svojho zivota na biomasu. Povedz mi kolko CO2 premeni clovek v priebehu svojho zivota na biomasu? Morsky fytoplankton (riasy, sinice) naviaze take kvantum atmosferickeho CO2 v priebehu svojej existencie, ze nebyt ich, tak tu plavame uz davno vo svojich srackach.
Globalne oteplovanie je fakt, je to prirodzeny cyklus kde Slnko hra vyznamu ulohu, to ano, ale nesmieme zabudat ze nas tu je kolko? cca 6,7 miliardy? A kazdym rokom pribudne na Zemi o 80 milionov ludi viac. Takze ludska populacia so svojimi enormnymi materialovymi a energetickymi potrebami, istym sposobom urychluje tento cyklus. Samozrejme tento pojem je aj obrovsky biznis - vid Kjotsky protokol. Ludstvo sa sice snazi o znizenie emisii sposobujucich sklenikovy efekt, ale pritom ta krajina, ktora nenaplni svoje emisne kvoty (napr. Slovensko), ich moze predat inej krajine, ktora ich s radostou naplni za nas. V globale zostava tym padom v ovzdusi rovnake mnozstvo bordelu.
Co sa tyka prichodu doby ladovej, tak skus hadat preco by tato doba mohla v buducnosti nastat? Skus sa zamysliet nad problematikov prudov, resp. Golfskeho prudu. Prudenie je dane slanostou a teplotou vody, ale ak ludstvo bude stale viac rast, bude produkovat stale viac emisii sklenikovych plynov, urychli sa proces globalneho oteplovania a zacnu sa roztapat ladovce vo vacsom mnozstve, nez je tomu teraz. Poklesne slanost (pretoze ladovce su sladke) a teplota vody a Golfsky prud moze zoslabnut, resp. zlyhat. Takze dosledok globalneho oteplovania sa moze prejavit aj takymto sposobom. Preto by som nevynechaval ludstvo z tohoto systemu a uz vobec by som si nedovolil hovorit o nezmysloch, resp. sam plodit nezmysly...

re: Zaujímavé!!!

(admin, 1. 12. 2010 10:43)

Ahoj Juraj ,
netvrdím, že chemtrails zabraňuje otepľovaniu, ale že to často predkladajú na presvedčenie "zúčastnených" ľudí. Čo sa týka toho otepľovania spôsobeného ľudmi , tak to je výmysel. Na Zemi sa dejú stále nejaké zmeny a je dobré to zvaliť na ľudí a ešte lepšie na tom zarobiť . Rôzne dane ktoré z tohto vznikajú sú toho dôkazom. Aj keď oxid uhličitý skôr vypúštajú riasy ako ľudia a aj keď sa otepľujú aj iné planéty v našej sústave , ale o tom sa veľmi nehovorí, že to spôsobuje väčšia aktivita Slnka a nie ľudí. Dokonca existujú výskumy , ktoré hovoria skôr o ochladení a príchodu "doby ľadovej" , len všeobecné povedomie je "nastavené" na globálne otepľovanie spôsobené ľuďmi.
Nepotrebujem nikoho ohurovať,ani vytvárať scenáre, len dávam informácie, je už na každom čo si z toho zoberie. Ak chceš môžeš si to začať troška všímať a určite tento jav spozoruješ a aj jeho sprievodné znaky ako sú aj v článku.