Choď na obsah Choď na menu
 


      CHEMTRAILS

 

 

 

Dlhší čas som rozmýšľal či spravím článok na túto tému. Rozhodol som  sa , že áno. Pre tých čo vôbec nevedia o čo ide, chemtrails sa nazývajú čiary za lietadlami, ale nie tie klasické tzv . contrails, ktoré sú krátke, tesne za lietadlom a tak ako sa lietadlo hýbe viacmenej tak isto rýchlo mizne tá čiara za ním. Chemtrails sa nazývajú čiary, ktoré za lietadlom  zostávajú, sú niekoľko kilometrov dlhé a po vzniknutí sa nejaký čas väčšinou rozpínajú a vydržia na oblohe niekoľko hodín a kľudne vytvárajú aj umelé oblaky a umelú oblačnosť. Tieto čiary rozhodne nevytvárajú žiadne poveternostné ani iné fyzikálne vplyvy v atmosfére. Tiež som nad tým dlhší čas uvažoval, boli tu nejaké náznaky , ale po  skúmaní si ja osobne myslím, že to nemá čo dočinenia s javmi v atmosfére.  Chemtrails  je jednoducho práškovanie ľudí. Sú to látky , ktoré sa pridávajú do leteckého paliva, alebo sa vypúšťajú so zásobníkov umiestnených len v čisto chemtrailsových lietadlách. O tých zásobníkoch som ja osobne neni až tak presvedčený a myslím si , že sa to skôr pridáva do leteckého paliva. 

 

Aký účel má chemtrails?  Oficiálny dôvod, teda dôvod , ktorý sa predkladá ľuďom, čo sa toho zúčastňujú, je boj proti globálnemu otepľovaniu. Existuje dokonca aj patent, ktorý opisuje vypúšťanie určitých látok do ovzdušia zeme, ktoré odrážajú ultrafialové svetlo späť do vesmíru a zabraňujú otepľovaniu. Neoficiálne zdroje hovoria o tom, že sme  očkovaní a práškovaní. Teda vlastne robia si s nami čo sa im zachce. Preto trpí aj toľko ľudí zdravotnými problémami, lebo čo sa im hodí to pustia. Ľudia dostávajú rôzne choroby, sú unavení, podráždení, depresívny a podobne a tieto príčiny sa tiež pripisujú  chemtrails. Jednoducho spôsobujú zdravotné problémy, alergie a pod. celému obyvateľstvu tejto planéty. Viem si celkom aj predstaviť aké by to bolo , keby bolo celé ľudstvo zdravé a aké to je teraz, keď je z toho biliónový biznis. Dovolím si povedať, že by niečo takéto ako práškovanie ľudí bolo pre farmaceutické firmy skoro zadarmo v porovnaní s tým ziskom čo z toho majú. Tiež sa chemtrails  môže použiť ako tzv. binárna zbraň. Poviem príklad: Do vodovodu pustím látku , ktorú vypijete, nič sa vám zatiaľ nestane , ale tú látku máte v tele. Skrze lietadlá vás popráškujem látkou, ktorá bude pre tú prvotnú látku niečo ako spúšťať a povedzme dostanete prasačiu chrípku.

 

Určitú dobu som aj ja pochyboval a rozmýšľal nad rôznymi vysvetleniami , ešte k tomu sa ma moja myseľ pokúšaľa presvedčiť, že by to bolo pre nich zbytočne komplikované, nákladné atď. Ale prišiel som na to , že to tak nie je a hlavne je to veľmi dobre maskované, keďže ako to môžete dokázať? Vyletíte do 10km výšky ?? Ešte k tomu väčšina ľudí si nevšimne ani gorilu , ktorá by stála 10 m od nich a nieto ešte pozerať na oblohu. Pritom o manipulácií počasia  sú už rôzne náznaky a hlavne netreba zabúdať na  fakt , že o skutočných technológiach , ktoré už existujú nemáme ani tušenia. Skúste si to občas všimnúť, chemtrails sa vyskytujú pravidelne aj na Slovensku či v Čechách. Časkokrát to spôsobí zamračenú alebo ju to naopak vyčistí. Proste to čo  je práve teraz potrebné.

 

Prikladám fotografie , ktoré som spravil ja 4.10.2009. Nádherné práškovanie, nedalo mi to nepofotiť. Ak mi niekto tieto veci vysvetlí alebo objasní nejako inak budem len rád.

Fotky tu

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Chemtrails 4.10.2009. Slovensko

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

zaujímave !!!

(Juraj, 30. 11. 2010 19:26)

...ktoré odrážajú ultrafialové svetlo späť do vesmíru a zabraňujú otepľovaniu. vieš otom že tepelný účinos spektra sa nazýva infra žiarenie, UV je niečo iné to sposobuje tymínové diméry

Do vodovodu pustím látku , ktorú vypijete, nič sa vám zatiaľ nestane , ale tú látku máte v tele. Skrze lietadlá vás popráškujem látkou, ktorá bude pre tú prvotnú látku niečo ako spúšťať a povedzme dostanete prasačiu chrípku - alebo antrax nie ale tento námet už bol použitý v jednom filme tak s tým ako scenárista neohúriš

podla mna je to tak že tie lietadlá vypúštajú, práškový cukor, niekedy aj kryštálový to v zime a vtedy sneží.

chemtrails

(martin, 25. 11. 2010 2:23)

ja myslim ze sa to naozaj deje a my vsetci sme ignoranti a preto si s nami vzdy budu robit co chcu, presne kvoli tomu uzivatelovi VYMYSEL, lebo prave ja mam kamaratov chemikou a tvrdia ze je to mozne tak neviem aky letec si ty ale chemik asi nebudes ze? V tej istej vyske dve skoro tie iste smery letu a jedno zanecha contrail a druhe v tej istej vyske a smere zanecha CHEMTRAIL!! To my tede LETECKY vysvetli kamo!!! Oni presne chcu aby bolo na svete viac ludi ako ten MUDRY ale ja verim, ze nebudeme vsetci ignoranti a zacne sa proti tomu nieco robit, rovnako ako v nemecku a novom zelande!!!

viktor :

(Admin, 8. 10. 2010 14:46)

Viktor , viem , že je tam približne -50 stupňov alebo aj viac či menej. Zamrzla , nezamrzla , podstatné je , že sa tie čiastočky dostanú na Zem , či už spadnú alebo zrážkami. Veď ono to viditeľne s tými podmienkami hore reaguje, inak by nevznikali kilometrové čiary, ktoré sa dokážu aj niekoľko hodín rozpínať . Určite by sa im to viac hodilo , keby to bolo nenápadnejšie bez žiadneho viditeľného "úkazu".

info@podstromami.com

(viktor, 8. 10. 2010 12:43)

vacsinu famu ako chemtrails som este nepocul.. ved tie lietadla lietaju vo vyskach, kde je -60 stupnov.. tam by chemia hned zamrzla na prach..
prestuduj si nieco o atmosfere, ako to funguje..

chemtrails

(STOCKER, 7. 10. 2010 15:41)

prikladam video k teme ...myslim ze tu vydiet setko ulne krasne...http://www.youtube.com/watch?v=bSSWnXQsgOU

Myšiak

(Admin, 1. 9. 2010 20:32)

Ahoj Myšiak,
pokúsim sa stručne reagovať , lebo zdĺhavé "presvedčovanie " nemá zmysel.
Rozumiem čo je contrails aj ako lietajú lietadlá . Ty ako odborník na letectvo mi určite vieš vysvetliť ako je možné , že ak v istý čas je hlásených v istej lokalite napr. 5 letov ako je možné , že ich tam prejde 15-20 ? Tak isto lietadlá, ktoré sú celé biele a bez akéhokoľvek označenia môžu a majú povolenie lietať. Samozrejme podľa poveternostných podmienok sú contrails rôzne , ale určite sa nerozpínajú a nevydržia celý deň a ani nevytvoria umelé oblaky na inak bezoblačnej oblohe. Istú dobu som to aktívne skoro sústavne pozoroval a videl som priblížene ako lietadlá manévrovali , zapínali a vypínali práškovanie , alebo šlo viacero lietadiel "vedľa" seba a niektoré robili chemtrails , ine contrails a ine dokonca nič.
K tomu veku ľudí - 200 rokov nepotrebujem žiť, ľudské telo je stavané na 120-140 rokov a nevidím dôvod prečo by sme mali trpieť aby nám ich mnohými spôsobmi umelo skracovali ako napr. chemtrails. V minulosti boli vyspelejšie civilizácie na tejto planéte ako je tá naša , takže o dožívaní sa veku 40 rokov si mohol získať poznatky akurát z učebnice o opiciach podľa Darwinovej téorie na vymývanie mozgov. Prirodzený vývoj je taký aký si spravíme. To ako sa teraz ľudstvo vyvíja závisí od jeho úrovne, nie od prirodzeného daného vývoja. Takisto aj používanie lietadiel je zastaralá technológia ako aj celkové využívanie ropy , plynu atď. tie nové technológie sú , ale niekto ich brzdí .Maj sa dobre , prajem ti všetko dobré, viacej otvorenú hlavu a menej lipnutia na presvedčeniach.

Co povies na toto?

(Cheekee, 16. 8. 2010 10:50)

VYMYSEL MYSIAK alebo kto si, co povies an toto?:)

http://www.youtube.com/watch?v=Hh5z4a_eGs0&feature=related

www.orgo.cz

(já@seznam.cz, 3. 11. 2009 20:39)

odkaz na fórum o chemtrails a ochranu před ním pomocí orgonu www.orgo.cz

Chemtrails

(zabka, 27. 10. 2009 2:13)

Vsetko naznacuje tomu, ze je to tak.Ale ti ludia ktori maju zaujem na praskovani a dalsi ludia, ktori ulohy vykonavaju predsa vedia, ze ich tiez zasiahne tento jed, ako aj ich rodinu bez vynimky.
Pred praskovanim sa neda schovat.Ako je to potom ?


« predchádzajúci

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6